Linde H20T-01/600
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Gasolmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H20T-01/600
Tillverkningsår
2022
Drifttimmar
949 h
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
99B4A3E4
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
5 060 mm
Frilyft
1 500 mm
Stativtyp
Triplex
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Gas
Transportmått (LxBxH)
0 x 0 x 0 mm
Framdäckens kondition
80 - 100%
Bakdäckens kondition
80 - 100%