Linde E80-01/900
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E80-01/900
Land
Nederländerna
Allmänt betyg
Mascus ID
98DE80A5
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
DETALJER
Lagerid
688
Max. lyftkapacitet
8 000 kg
Tyngdpunkts avstånd
900 mm
Lyfthöjd
3 350 mm
Bygghöjd
3 030 mm
Stativtyp
Simplex
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Electric
Transportmått (LxBxH)
0 x 0 x 3030 mm