Linde E50HL/600
Märke / modell
Linde E50HL/600
5 315 h
Övrig utrustning
Ej använd
Uppställningsplats
LEEUWARDEN
Land
Nederländerna
Mascus ID
D6122806
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
5 570 mm
Frilyft
1 960 mm
Bygghöjd
2 860 mm
Stativtyp
Triplex / frilift
Gaffellängd
2 400 mm
Batteriets spänning
80 V