Linde E50HL-01/600
Märke / modell
Linde E50HL-01/600
Land
Nederländerna
Allmänt betyg
Mascus ID
7DEAFD88
DETALJER
Lagerid
VRF30584
Antal däck
4
Max. lyftkapacitet
5 000 kg
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
5 000 mm
Bygghöjd
3 350 mm
Stativtyp
Duplex
Gaffelvagn
Integrerad sidoförskjutning
Gaffellängd
1 200 mm
Hytt
Hytt
Däcktyp
Halvmassiv
Batteriets spänning
80 V
Laddspänning
80 V