Linde E50HL-01/600-388
Pris på begäran
FavoriteMarkera som favorit
shareDela
Save searchSpara sökning
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E50HL-01/600-388
Tillverkningsår
2019
Drifttimmar
10 396 h
Land
Tyskland
Allmänt betyg
1
Mascus ID
D9E99928
DETALJER
Lagerid
23916
Max. lyftkapacitet
5 000 kg
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
3 680 mm
Bygghöjd
2 745 mm
Stativtyp
Simplex
Gaffellängd
2 400 mm
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Electric
Transportvikt
8 050 kg
Transportmått (LxBxH)
3100 x 1450 x 2740 mm