Linde E50HL-01-388
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E50HL-01-388
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
2CFD40B7
Tyngdpunkts avstånd
500 mm
Lyfthöjd
5 050 mm
Bygghöjd
3 295 mm
Stativtyp
Simplex
Gaffellängd
1 200 mm
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Electric
Transportvikt
5 695 kg
Transportmått (LxBxH)
3000 x 1440 x 3300 mm