Linde E45HL/600-388
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E45HL/600-388
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
16309BFB
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
4 675 mm
Frilyft
1 510 mm
Bygghöjd
2 360 mm
Stativtyp
Triplex
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Electric
Transportvikt
8 003 kg
Transportmått (LxBxH)
2800 x 1450 x 2360 mm