Linde E45HL-01/600
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E45HL-01/600
Land
Nederländerna
Allmänt betyg
Mascus ID
EA58B016
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
DETALJER
Lagerid
752
Max. lyftkapacitet
4 500 kg
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
3 200 mm
Bygghöjd
2 420 mm
Stativtyp
Simplex
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Electric
Transportmått (LxBxH)
0 x 0 x 2420 mm