Linde E45HL-01/600
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E45HL-01/600
3 756 h
Uppställningsplats
Hässleholm
Land
Sverige
Allmänt betyg
Mascus ID
89B28D18
DETALJER
Lagerid
SHT 26-082
Serienummer
SHT 26-082
Antal däck
6
Max. lyftkapacitet
4 500 kg
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
5 000 mm
Frilyft
150 mm
Bygghöjd
3 383 mm
Stativtyp
Simplex
Gaffelvagn
Sidoföring och spridning
Gaffellängd
1 200 mm
Hytt
Hytt
Däcktyp
Halvmassiv
Batteriets spänning
80 V
Batterikapacitet
100 Ah
Laddspänning
80 V
Laddström
930 A