Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Pris på begäran
FavoriteMarkera som favorit
shareDela
Save searchSpara sökning
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E30H-01/600-387-Li-Ion
Tillverkningsår
2020
Drifttimmar
18 003 h
Land
Tyskland
Allmänt betyg
1
Mascus ID
CEB8182A
DETALJER
Lagerid
24385
Max. lyftkapacitet
3 000 kg
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
5 480 mm
Frilyft
1 700 mm
Bygghöjd
2 455 mm
Stativtyp
Triplex
Gaffellängd
1 500 mm
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Electric
Transportvikt
5 863 kg
Transportmått (LxBxH)
2500 x 1230 x 2460 mm