Linde E30/600HL/387 Aku a.2024
Pris på begäran
FavoriteMarkera som favorit
shareDela
Save searchSpara sökning
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E30/600HL/387 Aku a.2024
Tillverkningsår
2017
Drifttimmar
7 987 h
Uppställningsplats
Rae vald
Land
Estland
Mascus ID
FE8541B1
DETALJER
Lagerid
WB17EE152
Serienummer
H2X387H04606
Antal däck
4
Max. lyftkapacitet
3 000 kg
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
5 930 mm
Frilyft
1 844 mm
Bygghöjd
2 667 mm
Stativtyp
Duplex / frilyft
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Batteriets spänning
80 V
Batterikapacitet
775 Ah
Tillverkare laddare
Fronius Selectiva Plus 8090
Laddspänning
80 V
Laddström
90 A
Styrhjulskonfiguration
2
Drivhjulskonfiguration
2
Storlek på framdäck
315/45-12
Storlek på bakdäck
Tillverkningsland
Tyskland
Entreprenad tillbehör
Laddare
3 ventil
4 ventil
Takfönster
Värmeaggregat
Annan information
Kahe pedaaliga versioon,Porilapatsid veoratastel,Kallutussilindrite kaitse,Täis kabiin koos soojendusega,PVC iste, pööratav, õhkvedrustus,Raadio CD-mängijaga,Reguleeritav roolisammas,sisepeegel Panorama,A4 hoidja valgustusega,12V el. pistik,Kojamehed esi- ja katuseklaasil,Päiksesirmid esi-ja laeaknal,Töötuled LED ees 6 ja taga 1,BlueSpot sinine märgutuli,Tagurdamisel helisignaal,Vilkur,Kauba kaaluindikaator,aku uks 180 kraadi avanemine, Aku a.2024 Two pedal system,Batt.-door 180° f.batt.-change,Full cabin with heater,Super-Deluxe PVC pneum.susp. - Swivelling seat,Internal Mirror (Panorama),Height adj. steering column,A4 Clipboard lighted,Roll-up sun visor top & front,Working lamps position 1+2+3+4+5+6+8 LED,Electrical socket - 12V,Audible warning in reverse,Flashing beacon beneath OHG,7103 wired thr. 3-pos. switch,BlueSpot™ position 7,Anti-spray mudflaps front,Tilt cylinder protection, Battery year 2024