Linde E25HL-01/600
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E25HL-01/600
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
D7232E26
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
4 830 mm
Frilyft
150 mm
Stativtyp
Triplex
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Electric
Transportmått (LxBxH)
0 x 0 x 0 mm
Framdäckens kondition
40 - 60%
Bakdäckens kondition
20 - 40%