Linde E25HL-01/600
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E25HL-01/600
Land
Nederländerna
Allmänt betyg
Mascus ID
B3BCAE87
DETALJER
Lagerid
VRF31154
Antal däck
4
Max. lyftkapacitet
2 500 kg
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
6 000 mm
Frilyft
1 500 mm
Stativtyp
Triplex / frilift
Gaffellängd
1 200 mm
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Batteriets spänning
80 V
Laddspänning
80 V