Linde E20-01/600-387
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Elmotviktstruckar
Märke / modell
Linde E20-01/600-387
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
A8B4FC21
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Lyfthöjd
4 570 mm
Bygghöjd
2 840 mm
Stativtyp
Simplex
Gaffellängd
1 800 mm
Hytt
Hytt
Däcktyp
Superfjädring
Motor
Electric
Transportvikt
4 770 kg
Transportmått (LxBxH)
2600 x 1150 x 2840 mm