Linde H80D-03/900-EVO (M)
Märke / modell
Linde H80D-03/900-EVO (M)
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
F2C558FB
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Lyfthöjd
4 400 mm
Frilyft
1 550 mm
Stativtyp
Triplex
Tyngdpunkts avstånd
900 mm
Däcktyp
Superfjädring
Bygghöjd
2 860 mm
Hytt
Hytt
Växellåda
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Transportvikt
14 460 kg
Transportmått (LxBxH)
3750 x 2230 x 2860 mm