Linde H80D-03/900-396
Pris på begäran
Märke / modell
Linde H80D-03/900-396
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
C9543B6C
Lyfthöjd
5 650 mm
Stativtyp
Simplex
Tyngdpunkts avstånd
900 mm
Däcktyp
Superfjädring
Bygghöjd
4 180 mm
Hytt
Hytt
Motor
Diesel - Deutz
Motoreffekt
85,3 kW (116 hk)
Transportvikt
14 456 kg
Transportmått (LxBxH)
3550 x 2250 x 4180 mm