Linde H80D-03/900-396 EVO
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H80D-03/900-396 EVO
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
1487D6DC
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Lyfthöjd
6 500 mm
Frilyft
2 200 mm
Stativtyp
Triplex
Tyngdpunkts avstånd
900 mm
Däcktyp
Superfjädring
Bygghöjd
3 550 mm
Hytt
Hytt
Växellåda
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Storlek på framdäck
Storlek på bakdäck
Transportvikt
14 860 kg
Transportmått (LxBxH)
3750 x 2240 x 3550 mm