Linde H80D-03/900-396/EVO
Märke / modell
Linde H80D-03/900-396/EVO
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
01506A49
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Lyfthöjd
6 500 mm
Frilyft
2 150 mm
Stativtyp
Triplex
Tyngdpunkts avstånd
900 mm
Däcktyp
Superfjädring
Bygghöjd
3 550 mm
Hytt
Hytt
Växellåda
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Transportvikt
14 861 kg
Transportmått (LxBxH)
3750 x 2230 x 3550 mm