Linde H80D-03/1100
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H80D-03/1100
Tillverkningsår
2022
Drifttimmar
894 h
Övrig utrustning
Ej använd
Uppställningsplats
LEEUWARDEN
Land
Nederländerna
Mascus ID
F83ADFDB
Lyfthöjd
4 850 mm
Frilyft
1 560 mm
Stativtyp
Triplex / frilift
Tyngdpunkts avstånd
1 100 mm
Gaffellängd
2 400 mm
Bygghöjd
3 012 mm