Linde H80D-03/1100
Tillverkningsår
2020
Drifttimmar
852 h
Övrig utrustning
Rekonditionerad
Uppställningsplats
Mogilany, małopolskie
Land
Polen
Allmänt betyg
1
Mascus ID
790D9E72
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
DETALJER
Antal däck
6
Lagerid
BD-2338
Servicekontrakt
Ja
Max. lyftkapacitet
8 000 kg
Lyfthöjd
3 750 mm
Stativtyp
Duplex
Tyngdpunkts avstånd
1 100 mm
Gaffelvagn
Gaffelspridning
Däcktyp
Halvmassiv
Gaffellängd
2 400 mm
Bygghöjd
3 200 mm
Hytt
Hytt
Motor
Diesel
Storlek på framdäck
300-15 Twin
Storlek på bakdäck
300-15
Transportvikt
14 643 kg
Transportmått (LxBxH)
4300 x 2300 x 3200 mm