Linde H80D-03/1100
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H80D-03/1100
Tillverkningsår
2021
Drifttimmar
569 h
Uppställningsplats
32832 Augustdorf
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
0E66025C
DETALJER
Lagerid
HF2467
Serienummer
BR396
Max. lyftkapacitet
8 000 kg
Lyfthöjd
3 050 mm
Frilyft
150 mm
Stativtyp
Övrigt
Tyngdpunkts avstånd
1 100 mm
Gaffellängd
1 800 mm
Bygghöjd
2 880 mm