Linde H80D-03/1100-396
Pris på begäran
Märke / modell
Linde H80D-03/1100-396
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
9EF7D954
Lyfthöjd
3 050 mm
Stativtyp
Simplex
Tyngdpunkts avstånd
1 100 mm
Däcktyp
Superfjädring
Gaffellängd
1 450 mm
Bygghöjd
2 845 mm
Hytt
Hytt
Motor
Diesel - Deutz
Motoreffekt
85,3 kW (116 hk)
Transportvikt
16 085 kg
Transportmått (LxBxH)
5650 x 2310 x 2840 mm