Linde H80D-03/1100-396
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H80D-03/1100-396
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
7DD2C4C1
Lyfthöjd
7 105 mm
Frilyft
2 490 mm
Stativtyp
Triplex
Tyngdpunkts avstånd
1 100 mm
Däcktyp
Superfjädring
Bygghöjd
3 760 mm
Hytt
Hytt
Motor
Diesel - Deutz
Motoreffekt
85,3 kW (116 hk)
Storlek på framdäck
Storlek på bakdäck
Transportvikt
15 900 kg
Transportmått (LxBxH)
4100 x 2000 x 3760 mm