Linde H80D-03/1100-396 EVO
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H80D-03/1100-396 EVO
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
298A6692
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Lyfthöjd
8 900 mm
Frilyft
3 000 mm
Stativtyp
Triplex
Tyngdpunkts avstånd
1 100 mm
Däcktyp
Superfjädring
Bygghöjd
4 340 mm
Hytt
Hytt
Växellåda
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Storlek på framdäck
Storlek på bakdäck
Transportvikt
15 520 kg
Transportmått (LxBxH)
4100 x 2300 x 4340 mm