Linde H80D-03/1100-396 EVO (LACK, UVV & KDD NEU)
FavoriteMarkera som favorit
shareDela
Save searchSpara sökning
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Tillverkningsår
2017
Drifttimmar
3 933 h
Land
Tyskland
Allmänt betyg
1
Mascus ID
75E915AB
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
DETALJER
Lagerid
14479
Max. lyftkapacitet
8 000 kg
Lyfthöjd
3 955 mm
Frilyft
1 255 mm
Stativtyp
Triplex
Tyngdpunkts avstånd
1 100 mm
Däcktyp
Superfjädring
Gaffellängd
1 800 mm
Bygghöjd
2 712 mm
Hytt
Hytt
Växellåda
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 4 Zylinder Deutz
Storlek på framdäck
Storlek på bakdäck
Transportvikt
13 920 kg
Transportmått (LxBxH)
4200 x 2300 x 2710 mm