Linde H80D-02/900
Tillverkningsår
2014
Uppställningsplats
Kety, małopolskie
Land
Polen
Allmänt betyg
1
Mascus ID
433C0C37
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
DETALJER
Lagerid
Max. lyftkapacitet
8 000 kg
Lyfthöjd
4 050 mm
Stativtyp
Duplex
Tyngdpunkts avstånd
900 mm
Bygghöjd
3 340 mm
Storlek på framdäck
Super Elastic
Storlek på bakdäck
Super Elastic
Transportvikt
13 965 kg
Annan information
Uwaga dla klienta ostatecznego: Linde H80D-02/900 rok produkcji 2014 udźwig 8000 kg maszt duplex wys. podnoszenia masztu +/- 4050 mm wys. konstrukcyjna masztu +/- 3340 mm napęd diesel waga +/- 13965 kg silnik Deutz, moc 85 kW/ 116 KM opony przód 8.25-15 SE BLIŹNIAKI opony tył 300-15 SE kabina pełna ogrzewana pozycjoner z obrotnicą 360°, SpecialEquipment: Vollkabine, Zwillingsbereifung, OtherAttachments: Drehgerät, Zinkenverstellgerät