Linde H80D-01/900-396
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H80D-01/900-396
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
462784B5
Lyfthöjd
6 050 mm
Stativtyp
Duplex
Tyngdpunkts avstånd
900 mm
Däcktyp
Luftgummi
Bygghöjd
4 380 mm
Hytt
Hytt
Motor
Diesel - Deutz
Motoreffekt
86,8 kW (118 hk)
Storlek på framdäck
Storlek på bakdäck
Transportvikt
14 190 kg
Transportmått (LxBxH)
3550 x 2270 x 4380 mm