Linde H50D-02/600
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H50D-02/600
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
3049BBC0
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Lyfthöjd
4 460 mm
Frilyft
150 mm
Stativtyp
Simplex
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Däcktyp
Superfjädring
Bygghöjd
3 130 mm
Hytt
Hytt
Motor
Diesel
Framdäckens kondition
20 - 40%
Bakdäckens kondition
20 - 40%
Transportmått (LxBxH)
0 x 0 x 3130 mm