Linde H30D-01-1202
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H30D-01-1202
Tillverkningsår
2023
Drifttimmar
383 h
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
9DA8C16F
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Lyfthöjd
4 680 mm
Frilyft
1 430 mm
Stativtyp
Triplex
Däcktyp
Superfjädring
Bygghöjd
2 220 mm
Hytt
Hytt
Växellåda
Hydrostat - Doppelpedal
Motor
Diesel - 3 Zylinder Deutz
Storlek på framdäck
27x10-12
Storlek på bakdäck
03x9-10
Transportvikt
4 789 kg
Transportmått (LxBxH)
2750 x 1260 x 2220 mm
Tillbehör
Annan information
INTEGRIERT DZH, Front- Heckscheibenwischer, Heckscheibenheizung, Blitzer, 12V Dose Innenbeleuchtung, Signalton, Bluespot, Gewichtkontrollanzeige