Linde H20/600D/1202
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H20/600D/1202
7 274 h
Uppställningsplats
Rae vald
Land
Estland
Allmänt betyg
Mascus ID
B577FAB5
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
DETALJER
Antal däck
4
Lagerid
WB21EE186
Serienummer
H21202Y06763
Senast besiktigad
Antal tidigare ägare
1
Servicekontrakt
Ja
Max. lyftkapacitet
2 000 kg
Lyfthöjd
4 760 mm
Frilyft
1 495 mm
Stativtyp
Triplex / frilift
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Gaffelvagn
Integrerad sidoförskjutning
Däcktyp
Superfjädring
Gaffellängd
1 200 mm
Bygghöjd
2 185 mm
Hytt
Hytt
Växellåda
Hüdrostaat
Motor
Deutz
Motoreffekt
30 kW (40,8 hk)
Motortillverkare
Deutz
Framdäckens kondition
90
Bakdäckens kondition
80-90
Storlek på framdäck
23x9-10
Storlek på bakdäck
23x9-10
Tillverkningsland
Tyskland
Styrhjulskonfiguration
2
Drivhjulskonfiguration
2
Entreprenad tillbehör
3 ventil
4 ventil
Takfönster
Annan information
Suunavalikuga versioon, täiskabiin koos soojendusega kõrgus 2175 mm, kahvlite külgnihe laiusega 1150 mm, kahvlite kannad maast 30 mm, raadio, Comfort PVC iste soojendusega, päikesesirm esi- ja katuseklaasil, sisepeegel, rooli kõrguse reguleerimise võimalus, A4 hoidja valgustusega, kiirvalikunupud, salongi valgustus, 2 LED töötuld ees ja 1 taga ja 2 mastil, kauba kaalu indikaator, USB 5V pistik käetoes, RFID kaardiga käivitamine, tagurdamisel helisignaal ja tuli, vilkur, kõrgendatud õhuvõtt, pikendatud porikaitsmed ees, porikaitsmed taga, heitgaaside ülevalt väljalase
Single pedal system, Anti-spray mudflaps front and rear, Single Preselection Mast Tilt, Forks 30 mm o. ground Triplex, Container cabin view 2175mm, Roll-up sun visor top & front, Comfort PVC, Height adj. steering column, Internal Mirror, Radio /DAB+ /USB /BT /Freispr., A4 Clipboard illuminated, Load weight indicator, Working lamps pos. front 2 LED, mast VertIlight 2 LED, rear 1 LED, USB socket 5V in armrest, Linde Connect, ac: access control RFID, Audible warning, Flashing beacon beneath OHG, Hazard flasher while reverse, Upswept exhaust outlet, Dust protection higher mounted, Microfilt.f.Hydrost. trans sys