Linde H140D-1401-1200
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H140D-1401-1200
Tillverkningsår
2024
Drifttimmar
15 h
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
700BDA43
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Lyfthöjd
4 000 mm
Stativtyp
Simplex
Tyngdpunkts avstånd
1 200 mm
Däcktyp
Luftgummi
Gaffellängd
2 400 mm
Bygghöjd
3 640 mm
Hytt
Hytt
Växellåda
Hydrostat-Doppelpedal
Motor
Diesel - 6 Zylinder Cummins
Storlek på framdäck
12.00-20 NHS
Storlek på bakdäck
12.00-20 NHS
Transportvikt
22 950 kg
Transportmått (LxBxH)
5200 x 2590 x 3640 mm
Tillbehör
Annan information
Öffnungsbereich: 445 bis 1970 mm (M-M) StVZO ähnlich DZH Front-, Dach- und Heckscheibenwischer Kameras Innenbeleuchtung Sitzheizung Multifunktionsdisplay Sonnenrollo Blitzer Bluespot Signalton