Linde H100D/600-1401
Pris på begäran
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Dieselmotviktstruckar
Märke / modell
Linde H100D/600-1401
Land
Tyskland
Allmänt betyg
Mascus ID
FA6BB959
Lyfthöjd
5 000 mm
Stativtyp
Simplex
Tyngdpunkts avstånd
600 mm
Däcktyp
Luftgummi
Bygghöjd
3 855 mm
Hytt
Hytt
Motor
Diesel - Cummins
Storlek på framdäck
12.00 R20
Storlek på bakdäck
12.00 R20
Transportvikt
17 460 kg
Transportmått (LxBxH)
4390 x 2600 x 3860 mm