Cummins con rod bearing 0.25mm 4089804

Pris exklusive moms
120 SEK
BASINFORMATION
ProduktgruppMotorer
Märke / modellCummins con rod bearing 0.25mm 4089804
Tillverkningsår2017
Övrig utrustningEj använd
UppställningsplatsShandong
Land
China
Mascus IDAA39FE7A
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris exklusive moms120 SEK
momsInkluderar inte återbetalningsbar moms
Pris inklusive moms-
DETALJER
Allmänt betyg (1-5)5
Reservdels ID4089804
Antal tidigare ägare0
Motoreffekt158 kW (215 hk)
ServicekontraktJa
Transportvikt1 kg
Transportmått (LxBxH)200 x 100 x 50
mm
RPM2000
Cylindrar6 st
TillverkningslandChina
Annan informationMore Cummins spare parts:
MAIN BEARING , 0.20 SIZE / 0.50 MM (SET) DCC 394591900
CONN.ROD BEARING -(0.20) 0.50 MM-SET DCC408980500
CONN,ROD ,BUSHING -BR DCC494413700
SET UPPER ENG.GASKET KIT DCC402527100
SET LOWER ENG.GASKET KIT DCC380055800
SEAL RING C391247300
OIL SEAL C396856300
COVER GASKET C393935300
COVER REAR C393338400
REAR COVER REPL,3968563 C4943504
MAIN BEARING SET , 0,10Size(0.25MM) DCC394591900
CONN.ROD BEARING SET,0.10SIZE(0.25MM) DCC408980400

Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd

+86 ...VISA
Nämn gärna Mascus när du kontaktar säljaren.
Skicka Email

Säljarens för- och efternamn

  • JENNY DONG

    Weifang Feiyang Machinery Equipment Co.,Ltd
    • +86 ...VISA
      Nämn gärna Mascus när du kontaktar säljaren.
    • +86 ...VISA
      Nämn gärna Mascus när du kontaktar säljaren.
    • Kontaktuppgifter för Instant messaging:
    • Skype: jenn...VISA
      Nämn gärna Mascus när du kontaktar säljaren.
    • No.99 Xinhai street, Weifang, China

Företag

WEIFANG FEIYANG MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD

Liknande märken

MärkeAnnonser
Mercedes-Benz9338
Volvo5831
Renault3974
International3166
DAF3005

På Mascus Sverige finner du Cummins con rod bearing 0.25mm 4089804 motorer. Priset för denna Cummins con rod bearing 0.25mm 4089804 är 120 kr och den tillverkades 2017. Maskinen finns i Shandong China. På Mascus.se hittar du Cummins con rod bearing 0.25mm 4089804 och många fler modeller av motorer. Detaljer - Allmänt betyg (1-5): 5, Reservdels ID: 4089804, Antal tidigare ägare: 0, Motoreffekt: 158 kW (215 hk), Servicekontrakt: Ja, Transportvikt: 1 kg, Transportmått (LxBxH): 200 x 100 x 50 mm, RPM: 2000 , Cylindrar: 6 st, Tillverkningsland: China