Grundfos pumpe Type CM-40-160-174
Pris på begäran
FavoriteMarkera som favorit
shareDela
Save searchSpara sökning
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Vattenpumpar
Märke / modell
Land
Danmark
Mascus ID
AC258D6E
DETALJER
Lagerid
18357
Annan information
0,75 kw – 50 Hz – 1400 rpm – ind: ø 65 mm – ud: ø 40 mm.