Stadler LM 450/600-S5-2
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Sorteringsutrustning för sopor
Märke / modell
Stadler LM 450/600-S5-2
Tillverkningsår
2014
Uppställningsplats
Llangyfelach
Land
Storbritannien
Mascus ID
FD5F8861
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Inkluderar inte återbetalningsbar moms
DETALJER
Lagerid
PC2025-0198
Annan information
45kw Motor
2 Bed Knives, 2 Rotor Knives, 2 Block Knives
By-Pass Flap with air regulating flap
Screen Holes 10mm
Feed opening (HxW): 600 × 580 mm.
Rotor diameter: 450 mm.
Reference weight: approx. 2,600 kg.
Approximate overall dimensions (for LM 450/600 model): A = 1000 mm, B = 2200 mm, C = 580 mm, D = 1500 mm.
600 mm working width for large format feed – ideal for crates, containers & profiles