Kinglink KL2PGS1200 Hydraulic roller crusher in Shanghai
FavoriteMarkera som favorit
shareDela
Save searchSpara sökning
Skriv ut
INFO
Produktgrupp
Krossar
Märke / modell
Tillverkningsår
2020
Övrig utrustning
Ej använd
Uppställningsplats
上海
Land
China
Allmänt betyg
1
Mascus ID
F57F6C64
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Inkluderar inte återbetalningsbar moms
DETALJER
Lagerid
KL2PGS1200-20200519-J
Serienummer
KL2PGS1200-20200519-J
Totalvikt
18 600 kg
Krossfunktion
Tertiär
Krosstyp
Rullkross
Motor
55x2
Kapacitet (t/h)
60
Matarstorlek (mm)
0-80
Transportmått (LxBxH)
3439.92 x 3540 x 1450.09 mm
Tillverkningsland
China
Leveransvillkor
FOB, CFR, CIF, EXW
Certifikat
CE, EAC GOST
Annan information
KingLink KL type Hydraulic Roller Crusher Model: KL-2PGS1200 Roller Diameter: 1200 mm Max. Feed Size: 80 mm Adjustable Discharging Range: 2-8 mm Capacity: 40-60 t/h Electric Power: 2x55 kw Weight: 18.6 t Year: 2012 Overall dimension LxWxH: 3444x3537x1448 mm