CEC 20X30-400
Tillverkningsår
2013
Uppställningsplats
Livingston, Montana
Land
United States
Mascus ID
37D7F9E2
PRIS
Jämför i annan valuta
Pris
Inkluderar inte återbetalningsbar moms
DETALJER
Lagerid
Serienummer
13311
Annan information
2013 CEC 20X30-400 Portable Closed Circuit Cone Crushing Plant CEC 8 ft x 17 ft Vibratory Grizzly Feeder CEC 20 in x 30 in Jaw Crusher, 13 ft x 5 ft Double Deck Screen, 30 in Wide Under Crusher Conveyor, 30 in x 50 ft 0 in Crusher to Screen Conveyor, 30 in Wide Under Screen Conveyor, 30 in Wide Left Discharge Conveyor, 30 in Wide End Discharge Conveyor, Industrial Magnetics Inc 30 in x 6 ft 6 in Cross Belt Magnet, Tri/A Carrier, Spring Suspension, Hydraulic Leveling. to see more information.